:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Koncert zespołu Funky Vibes w Elektrowni

Kiedy: 2018-08-24 , godzina: 21:00 | Gdzie: Elektrownia, ul. Kopernika 1

Koncerty, Koncert zespołu Funky Vibes Elektrowni - zdjęcie, fotografia

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i Cafe Elektrownia zapraszają na koncert zespołu FUNKY VIBES.

 

Zespół Funky Vibes to radomska grupa grająca w całym kraju.  Stawiamy głównie na muzykę mającą ten specyficzny groove, przede wszystkim jest to funk, jazz, pop czy soul, ale lubimy też epokę disco lat 70/80., oraz rockowe klasyki. Zespół tworzy pięć osób (wokal, gitara, bas, klawisze i perkusja). Nasz skład to połączenie doświadczenia i pasji. Przez kilka lat wspólnej, ale nie tylko, gry występowaliśmy na mniejszych i większych imprezach, koncertach czy festiwalach. W tym czasie dzieliliśmy scenę m.in. z T. Love, Piotrem Bukartykiem, The Dumplings, Leszkiem Cichońskim czy Lady Pank. Nasi muzycy to laureaci konkursów i festiwali m.in. Muzycznej Jesieni w Grodkowie czy Muzycznych Kazików. Członkowie Funky Vibes pojawili się również w programie Kuby Wojewódzkiego oraz Dzień Dobry TVN, a także w regionalnych stacjach telewizyjnych. 
 

Skład zespołu: 

Magdalena Buka Boduła - wokal 

Wojciech Gadaszewski - instrumenty klawiszowe 

Maciej Pawlak - perkusja 

Bartek Czubak - gitara  

Michał Misza Wróbel - bas 

 

Koncert odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz. 21.00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia przy ul. Kopernika 1 w Radomiu. 

 

Wstęp: 1 zł/osoba.

 

Źródło i foto: MCSW Elektrownia


Koncert zespołu Funky Vibes w Elektrowni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się