:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Konferencja motywacyjna w American Corner Radom: PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION

Wydarzenia, Konferencja motywacyjna American Corner Radom PASSION INSPIRATION MOTIVATION - zdjęcie, fotografia

American Corner Radom wspólnie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” oraz "Łaźnią" - Radomskim Klubem Środowisk Twórczych i Galerią zapraszają na drugą edycją konferencji motywacyjnej PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION.

PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION to szereg spotkań z interesującymi mówcami, którzy inspirują, motywują do działania i zarażają pozytywną energią. Temat przewodni tegorocznej edycji to media oraz nowe technologie w służbie edukacji i biznesu.

Impreza skierowana jest przede wszystkim do edukatorów, studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także do wszystkich pasjonatów edukacji, samorozwoju i osób, którym bliska jest tematyka mediów oraz nowych technologii.

Formuła konferencji jest zbliżona do schematu prezentacji TED talks. W tym roku wystąpi 9 prelegentów = 9 max. 20 minutowych prezentacji opartych na zasadach storytellingu.

Prelekcje odbędą się w j. polskim. 

PIM 2018 to prelegenci lokalni, ale także rozpoznawalni w środowisku goście z całej Polski. W tym roku będą z nami, m.in: 

Agnieszka Chrapkiewicz - Gądek - podróżniczka, prelegentka motywacyjna, trener wewnętrznej siły. Autorką książki „Zdobądź swój szczyt. Uwierz w swoją siłę”. Od 2008 roku występuje na scenie i dzieli się historiami, które miała radość przeżyć i na ich podstawie pokazać, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają realizować cele/marzenia. Ceniona za inspirujący, autentyczny, pełen humoru przekaz.

Sonia Śledź - dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Od 2012 roku pracowała w sportowych redakcjach telewizji nSport o raz nc+, gdzie zajmowała się tworzeniem sportowych serwisów informacyjnych na potrzeby anten TVN i TVN24 oraz przeprowadzaniem wywiadów ze sportowcami podczas transmisji meczów tenisa ziemnego i spotkań piłkarskiej Ekstraklasy.

Marcin Wesołowski "Wojażer" - autor popularnego bloga podróżniczego "Wojażer", wędrowiec, jak sam mówi o sobie: "hybryda czasów analogowych i cyfrowych, człowiek, który pamięta jak było przed Internetem a w Internecie czuje się jak ryba w wodzie".  Urodzony, wychowany i wykształcony w Krakowie. Po krótkim okresie życia w Chinach, na dobre zajął się normalnym życiem i intensywnym podróżowaniem. Specjalista branży hotelarskiej, rezerwacyjnej i podróżniczej.

WYDARZENIE: 

KONFERENCJA MOTYWACYJNA: PIM - PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION. Media oraz nowe technologie w służbie edukacji i biznesu.

DATA: 16 i 17 listopada 2018 r.

MIEJSCE: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

ORGANIZATOR: American Corner Radom

WSPÓŁORGANIZATOR: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA, „Łaźnia” – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria

PARTNERZY: Ambasada USA w Warszawie, Stowarzyszenie Budujemy Przystań, Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Stowarzyszenie Alumni

Wejście za okazaniem bezpłatnych biletów wstępu. Darmowe wejściówki do odbioru w siedzibie American Corner Radom przy ul. Traugutta 31/33 w godzinach pracy placówki.

Szczegóły na temat wydarzenia oraz pełen harmonogram konferencji znajdziecie Państwo na stronie organizatora oraz na profilu FB American Corner Radom.

Przyjmowane są zgłoszenia indywidualne oraz grup zorganizowanych. Szczegóły na temat rejestracji poniżej:

JAK REZERWOWAĆ MIEJSCA NA KONFERENCJĘ: Zainteresowani opiekunowie grup proszeni są o przesłanie osobnego e-maila na adres: [email protected] wpisując w tytule PIM - PASSION INSPIRATION MOTIVATION. W treści wiadomości należy podać nazwę szkoły, ilość uczniów, datę (piątek czy sobota; istnieje możliwość rezerwacji miejsc na dwa dni) oraz kontakt do opiekuna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Otrzymają Państwo e-mailowe potwierdzenie rezerwacji oraz dalsze szczegółowe info o wydarzeniu. Organizator zachęca, aby wśród uczestników znaleźli się uczniowie/studenci, których interesuje motyw przewodni konferencji bądź tematy związane z samorozwojem i pedagogiką. 

Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmowane są do 13 listopada bądź do wyczerpania ilości miejsc przewidzianych dla szkół. Nadsyłanie zgłoszeń wyłącznie drogą e-mailową. 

 

Źródło: American Corner Radom

Konferencja motywacyjna w American Corner Radom: PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się