:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Konferencja: Nowoczesne Technologie Informacyjne w ZST

W dniach 20-22 listopada (piątek-niedziela) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki odbyła się konferencja pt: Nowoczesne Technologie Informacyjne w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej.

 

- Spotykamy się tu po raz 11. Mam ogromną przyjemność rozpocząć tę konferencję. Chcemy uzmysłowić jedną rzecz. Ta konferencja ma ogromne znaczenie dla nauczycieli i pedagogów. Poznajemy na niej wytyczne i kierunki, w których należy się rozwijać. Każdy nauczyciel XXI wieku musi być o pół kroku przed uczniem. A uczeń dzisiaj technologię informacyjną ma w jednym palcu - powiedziała Bernadeta Kudas dyrektor Zespołu Szkół Technicznych.

 

Impreza zgromadziła ponad 300 osób, w tym 230 uczestników, ponad 50 wystawców i ponad 50 wykładowców i trenerów.

Warsztaty, wykłady a także muzeum techniki komputerowej - to wszystko czekało uczestników konferencji. Poruszane były zagadnienia z zakresu nowych technologii, które są wdrażane w edukacji. Prezentowane było również nowoczesne oprogramowanie pozwalające w jeszcze lepszy sposób wykorzystać nowoczesny sprzęt.

Konferencja: Nowoczesne Technologie Informacyjne w ZST komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się