:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Konkursy na dyrektorów szpitali w Pionkach i Iłży. Zarząd Powiatu poznał rozstrzygnięcia komisji

Służba zdrowia, Konkursy dyrektorów szpitali Pionkach Iłży Zarząd Powiatu poznał rozstrzygnięcia komisji - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 8 czerwca odbyły się posiedzenia komisji konkursowych do na stanowiska dyrektorów szpitali w Pionkach i Iłży.

 

Marek Oleszczuk ze Starostaw Powiatowego informuje, że po indywidualnych rozmowach z ubiegającymi się o stanowisko szefa pionkowskiej placówki, tj. Sławomirem Idzikowskim i Andrzejem Kalmanem, komisja przeprowadziła tajne głosowanie.

- Wymaganą większość głosów uzyskał Sławomir Andrzej Idzikowski i został wybrany na kandydata na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach - mówi rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego. 

Również po przeprowadzeniu indywidualnych rozmów z kandydatami na szefa szpitala w Iłży: Marią Chmielnicką, Andrzejem Kalmanem, Renatą Orawiec i Joanną Mariolą Pionka komisja przeprowadziła tajne głosowanie.

- Ponieważ w kolejnych trzech głosowaniach żaden z kandydatów nie uzyskał wymaganej większości głosów, komisja nie dokonała wyboru kandydata - dodaje Marek Oleszczuk. 

Wyniki pracy komisji zostały dzisiaj przedstawione Zarządowi Powiatu Radomskiego, do którego kompetencji należy teraz podjęcie ostatecznej decyzji.

W przypadku szpitala w Iłży, Zarząd ogłosi nowy konkurs na dyrektora w okresie 30 dni od zakończenia pierwszego postępowania konkursowego, czyli od 8 czerwca.

 

Małgorzata Stasiak

Konkursy na dyrektorów szpitali w Pionkach i Iłży. Zarząd Powiatu poznał rozstrzygnięcia komisji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się