:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Korowód studencki przejdzie ulicami Radomia. Wystąpią utrudnienia w ruchu i komunikacji

Komunikaty i ogłoszenia, Korowód studencki przejdzie ulicami Radomia Wystąpią utrudnienia ruchu komunikacji - zdjęcie, fotografia

W związku z przemarszem korowodu z okazji Wiosny Studenckiej, w dniu 17 maja 2018 roku (czwartek) w godzinach około 13:00-15:00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej (na trasie od osiedla Akademickiego do Śródmieścia i z powrotem).

 

Korowód rozpocznie się o godzinie 13:00 na osiedlu Akademickim, w okolicach hotelu asystenckiego i akademików. Trasa przemarszu będzie przebiegała ulicami Akademicką, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, Żeromskiego, Malczewskiego, Warszawską, Kusocińskiego, Chrobrego i Mierzejewskiego (do placu na końcu ulicy). Organizator korowodu: Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.

Apelujemy do kierowców o omijanie w miarę możliwości wyżej wymienionych ulic w podanych godzinach. Z powodu przemarszu mogą wystąpić opóźnienia w kursowaniu autobusów (dotyczy to wszystkich linii oprócz 2, 14, 20 i 25). Uwaga! Największe odstępstwa (nawet kilkunastominutowe) mogą wystąpić po godzinie 13:00 na liniach jadących w kierunku centrum Radomia z osiedla Akademickiego (7, 11, 13, 21, 23 i 24), a także z osiedla XV-lecia (3, 6 i 16).

 

Źródło: MZDiK

Korowód studencki przejdzie ulicami Radomia. Wystąpią utrudnienia w ruchu i komunikacji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się