:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Marek Suski szefem gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego

Ważne, Marek Suski szefem gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego - zdjęcie, fotografia

Marek Suski, poseł ziemi radomskiej i lider PiS w naszym regionie został szefem gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego.

- Zmiany w państwie, które tworzą jak najlepsze perspektywy rozwoju dla ludzi, miejsca pracy, mieszkania, wyższe wynagrodzenia. Nad tym pracuje cała Rada Ministrów i klub parlamentarny PiS – mówił premier Mateusz Morawiecki dziennikarzom o zmianach personalnych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Marek Suski – nowy szef Gabinetu Politycznego Premiera Mateusza Morawieckiego – to poseł ziemi radomskiej zajmujący się sprawami społecznymi i samorządowymi.

- Mam nadzieję, że swoją pracą będę mógł się przysłużyć Ojczyźnie. Deklaruję otwartość do współpracy z mediami – zaznaczył minister Marek Suski.

Premier przedstawił także nowego rzecznika prasowego rządu, sekretarza stanu w Kancelarii Premiera – Joannę Kopcińską. Z kolei Michał Dworczyk, został nowym szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dotychczas był wiceministrem obrony narodowej.

Premier Mateusz Morawiecki podziękował za pracę i zaangażowanie dotychczasowej szefowej Gabinetu Politycznego premier Beaty Szydło – minister Elżbiecie Witek, rzecznikowi rządu Rafałowi Bochenkowi, (który pozostaje w KPRM w randze podsekretarza stanu) i ustępującej szefowej KPRM – minister Beacie Kempie, która pozostaje ministrem-członkiem Rady Ministrów.

 

Karolina Kozieł

Źródło i foto: www.premier.gov.pl

Marek Suski szefem gabinetu politycznego premiera Mateusza Morawieckiego komentarze opinie

  • gość 2017-12-19 20:18:29

    Od Zamościa po powiat kartuski prezydentem Marek Suski!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się