:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa reprezentantem Ogólnopolskiego Ruchu Bezpartyjnych [FOTO]

Ruch Samorządowy BEZPARTYJNI rozwija się w całym kraju. Na Mazowszu reprezentować go będzie Mazowiecka Wspólnota Samorządowa.

Środowiska te podpisały porozumienie o współpracy. Wśród sygnatariuszy byli m.in. Konrad Rytel – prezes MWS, Mariusz Ambroziak – wiceprezes MWS, Krzysztof Górak – wiceprezes MWS, Piotr Krzystek – prezydent Szczecina i Robert Raczyński – prezydent Lubina.

W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci różnych innych stowarzyszeń. Zaproszeni byli także przedstawiciele lokalnych środowisk, w tym z terenu ziemi radomskiej m.in. Ryszard Fałek ze Wspólnoty Samorządowej, Robert Dębicki - prezes Stowarzyszenia Bezpartyjni Radom, Jacek Szlegier - wiceprezes Stowarzyszenia Radomianie Razem, czy Jarosław Kowalik - szef Radomskiego Samorządu Obywatelskiego.

Na mocy podpisanego porozumienia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa będzie prowadziła działania mające na celu konsolidację jak największego grona niezależnych, bezpartyjnych samorządowców z całego województwa mazowieckiego. Mazowiecka Wspólnota Samorządowa zobowiązuje się do tworzenia list wyborczych pod nazwą ogólnopolskiego Ruchu Samorządowego BEZPARTYJNI we wszystkich okręgach wyborczych do rad miejskich, gminnych, powiatowych i sejmiku województwa mazowieckiego w 2018 roku.

 

Karolina Kozieł

Fot.: Mazowiecka Wspólnota Samorządowa


Mazowiecka Wspólnota Samorządowa reprezentantem Ogólnopolskiego Ruchu Bezpartyjnych [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się