:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

„Memoriał Martyny” - rajd i aukcja charytatywna

Wydarzenia, „Memoriał Martyny” aukcja charytatywna - zdjęcie, fotografia

W Radomiu odbył się "Memoriał Martyny". Miłośnicy zabytkowej motoryzacji, znajomi, przyjaciele oraz najbliższa rodzina oddała w ten sposób cześć pamięci Martyny Filipiak, miłośniczki klasycznej motoryzacji i uczestniczce wielu rajdów pojazdów zabytkowych, która przegrała walkę z rakiem. W rajdzie wystartowali też mazowieccy policjanci.

Memoriał rozpoczął się w sobotę, 22 września rano na radomskim Rynku. Przed startem Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu sprawdzili wiedzę uczestników z zakresu przepisów i bezpieczeństwa w ruchu drogowego. Po odprawie i omówieniu trasy rajdu wystartowała pierwsza ekipa. Policjanci również uczcili pamięć Martyny startując w rajdzie swoimi prywatnymi pojazdami. W rajdzie wzięły udział załogi z całej Polski. W wydarzeniu brały udział auta wyprodukowane do 1990 roku. Trasa liczyła blisko 100 kilometrów i prowadziła po malowniczych terenach Radomia oraz okolic. Metą rajdu był teren MOSiR na zalewem na Borkach. Tam też odbyło się spotkanie integracyjne uczestników "Memoriału Martyny".

W ramach "Memoriału Martyny" trwała aukcja wyjątkowego volkswagena passata. Podczas zakończenia Rajdu Pojazdów Zabytkowych "Memoriał Martyny", na radomskich Borkach, nastąpiło oficjalne wręczenie kluczyków zwycięzcy licytacji volkswagena. Pieniądze z licytacji przeznaczono na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą".

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu insp. Tomasz Michułka.

 

Źródło i foto: KWP zs. w Radomiu 

„Memoriał Martyny” - rajd i aukcja charytatywna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się