:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Miał przy sobie amfetaminę, a dodatkowo był poszukiwany

Kronika kryminalna, Miał sobie amfetaminę dodatkowo poszukiwany - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali 29-letniego mieszkańca Radomia, który miał przy sobie pół kilograma amfetaminy. Dodatkowo był poszukiwany.

Kryminalni przed jedną z galerii handlowych na ulicy Sempołowskiej zatrzymali dwóch mieszkańców Radomia w wieku 24 i 29 lat. Podejrzewali, ze osoby te mogą posiadać narkotyki - nie mylili się. U starszego z zatrzymanych, policjanci zabezpieczyli blisko 0,5 kg amfetaminy. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piasecznie do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności w wymiarze 270 dni.

Został doprowadzony do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, a sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt za to przestępstwo.

 

Źródło: KMP Radom

Miał przy sobie amfetaminę, a dodatkowo był poszukiwany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się