:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

"Młodość. Bezpartyjność. Przyszłość.". Dominik Hebda kandydatem na Prezydenta Radomia

Młodym Radomianin, Dominik Hebda, został dziś zaprezentowany przez Ogólnopolski Komitet „Bezpartyjni Samorządowcy” jako kandydat na Prezydenta Radomia.

Na konferencji prasowej Ogólnopolskiego Komitetu „Bezpartyjni Samorządowcy”, Krzysztof Górak pełnomocnik Komitetu na byłe województwo radomskie, przedstawił kandydata na Prezydenta Radomia. Został nim młody radomianin, 29-letni Dominik Hebda.

Hebda jest absolwentem dwóch kierunków na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunkach historia i prawo. Obecnie pracuje w kancelarii prawnej w Warszawie odbywając jednocześnie aplikację radcowską. Jak przyznał świeżo upieczony kandydat jego hasłem wyborczym są trzy bardzo proste słowa: "Młodość. Bezpartyjność. Przyszłość.".

Dominik Hebda podkreślił, że bardzo ważne są dla niego sprawy młodych ludzi. Chciałby, aby po studiach chętnie wracali do Radomia, tu zakładali swoje rodziny i pracowali dla naszego miasta. Podkreślił, że kluczem do tego będzie zapewnienie zatrudnienia na odpowiednim poziomie. Hebda zaznaczył, że ważna jest również rewitalizacja Starego Miasta - Ma być ono wizytówką Radomia, powodować, że Radomianie chętnie będą wychodzić na nasz Rynek, przebywać na nim. - kontynuował kandydat Ogólnopolskiego Komitetu „Bezpartyjni Samorządowcy”.

Mocno podkreślana była również bezpartyjność Dominika Hebdy. Jak sam stwierdził nie jest farbowanym lisem, który w przeszłości był w różnych partiach politycznych, a teraz tylko próbuje udawać bezpartyjnego. Nigdy nie byłem z związany z żadną partią polityczną. Jestem gwarantem pełnej niezależności. - podkreślał Hebda.

Podczas konferencji Krzysztof Górak poinformował oficjalnie o zarejestrowaniu KWW „Bezpartyjni samorządowcy” jako komitetu ogólnopolskiego, przedstawił także liderów listy do Sejmiku oraz  poszczególnych okręgów wyborczych w wyborach do Rady Miejskiej w Radomiu. Usłyszeliśmy, że na czele listy sejmikowej znajduje się Iwona Skrzypczak na drugim miejscu zaś startuje Rafał Wrześniak. W wyborach miejskich liderem w okręgu numer 1. będzie Dominik Hebda, w okręgu numer 3. Hubert Wołowiec, a w 5. Rafał Kowalik. Jak usłyszeliśmy pełne listy zostaną przedstawione w ciągu najbliższych dni.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo konferencji, który niebawem ukaże się na naszym portalu.


"Młodość. Bezpartyjność. Przyszłość.". Dominik Hebda kandydatem na Prezydenta Radomia komentarze opinie

  • gość 2018-09-09 15:53:20

    Ale się uśmiałem, zamienił stryjek siekierkę na kijek. I Tak jest w tym przypadku zamienił Czajkowskiego na Hebdę no tego nie grali w żadnym filmie ...........

  • gość 2018-09-13 22:35:50

    Treść komentarza...

Dodajesz jako: Zaloguj się