:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

„Młynarski. Piosenka finałowa” w Kulturze Dostępnej

Kiedy: 2018-11-08 , godzina: 13:00 | Gdzie: kino Helios

Kino, „Młynarski Piosenka finałowa” Kulturze Dostępnej - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w czwartek, 8 listopada o godz. 13:00 i 18:00 na kolejne seanse z cyklu Kultura Dostępna. Tym razem wyświetlony zostanie film pt.„Młynarski. Piosenka finałowa”.

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

Opis filmu:

Nieznane dotąd archiwalia, fotografie, teledyski, niektóre powstałe specjalnie na potrzeby filmu, przypominają najpiękniejsze piosenki. „Młynarski. Piosenka finałowa" - film dokumentalny, to przede wszystkim ostatni bardzo osobisty, szczery wywiad z bohaterem. Film dopełnia ponad 30 wypowiedzi jego najbliższych przyjaciół. Te niezwykle uczciwe, bez cenzury, opowieści o Wojtku zbudowały portret niezwykłego artysty, ale też człowieka z wyraźnym pęknięciem, zmagającego się z ludzkimi słabościami.

 

Fot. Kino Helios

„Młynarski. Piosenka finałowa” w Kulturze Dostępnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się