:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

"Moje córki krowy" w Kulturze Dostępnej

Kiedy: 2017-12-07 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kino Helios, ul. Poniatowskiego 5

Kino, córki krowy Kulturze Dostępnej - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w czwartek, 7 grudnia o godz. 18:00 na seans z cyklu Kultura Dostępna. Tym razem wyświetlony zostanie film pt. "Moje córki krowy".

 

Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

 

OPIS FILMU:

Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: Kino Helios


"Moje córki krowy" w Kulturze Dostępnej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się