:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Muzyka ludowa w szkole muzycznej

Kiedy: 2017-09-28 , godzina: 18:00 | Gdzie: Sala Koncertowa w Szkole Muzycznej im. O. Kolberga przy ul. 25 Czerwca

Koncerty, Muzyka ludowa szkole muzycznej - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 28 września o godz. 18:00 w Sali Koncertowej w Szkole Muzycznej im. O. Kolberga przy ul. 25 Czerwca w Radomiu odbędzie się wyjątkowy koncert muzyki ludowej.

Koncert będzie pierwszym z serii wydarzeń związanych z obchodami 30-lecia Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia”.

Wystąpią dwa zespoły: Guzowianki i białoruska Kupalinka. Formacje reprezentują nurt muzyki ludowej, jednak w nowoczesnej odmianie, bardzo energetycznej. Zespół "Kupalinka" jest znany radomskiej publiczności, która już kilka razy przyjęła go bardzo ciepło. Zespół ten występował w wielu krajach Europy i Świata. Guzowianki to młody, pełen chęci i zapału zespół, który swoją twórczością nawiązuje do polskiej tradycji ludowej, a także chce ją szerzyć i promować.

Bilety w cenie 20zł i 10zł są dostępne w Łaźni RKŚTiG przy ul. Żeromskiego 56 do środy oraz przed koncertem w Szkole Muzycznej.

 

Karolina Kozieł

Muzyka ludowa w szkole muzycznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się