:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Na czerwcowe upały najlepsza jest lodówka!

Materiał sponsorowany, czerwcowe upały najlepsza lodówka! - zdjęcie, fotografia

Nie wierzycie? Już tłumaczymy. Niektórzy twierdzą, że najlepszym antidotum na upały są lemoniady – w pełni się z nimi zgadzamy. Inni uważają, że zmrożone owoce lub zimne koktajle – również popieramy ich zdanie. Jeszcze inni twierdzą, że nie ma nic lepszego, niż lody – oni też mają rację. Jednak tym, co łączy wszystkie te przyjemności jest właśnie lodówka. Bez niej nie było by ani zimnej lemoniady, ani lodów, ani zmrożonych owoców i koktajli.

Wiemy zatem, jak duże znaczenie w przetrwaniu upałów ma lodówka, zdajemy sobie również sprawę z tego, że, jak wszystko na tym świecie, sprzęt ten się zużywa. Czasem więc przychodzi na nas potrzeba nabycia nowego modelu. Sprawa niby dość prosta, ale warto dokonać nad nią chwilowego namysłu, żeby wybrać dobrze. Lodówki różnią się przecież pod względem wielu parametrów, jak wielkość, kolor, technologie, z których korzystają, czy w końcu cena. Stosunek tej ostatniej do reszty jest chyba najważniejszy, zwłaszcza że koszt wacha się od kilkuset do kilkunastu tysięcy złotych! Przedstawimy dziś zatem Państwu trzy modele lodówek, które oferuje sklep Max Elektro w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62. Posiadają one przystępną cenę, dwa lata gwarancji, a przy tym są produkowane przez polską firmę Amica.

Lodówka Amica FD2285.4I to model o szerokości 54.6 cm, głębokości 57.1 cm i wysokości 144 cm. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 160 litrów, a zamrażarki – 44 litry. Model występuje w kolorze białym. Jedną z wyróżniających cech tej lodówki jest posiadanie dystrybutora zimnej wody, który znacznie ułatwia proces przygotowania tak przez nas lubianej lemoniady. Dość istotna jest też wykorzystywana w niej technologia AntiBacteria, zapewniająca specjalną powłokę przeciw bakteriom dzięki jonom srebra obecnym w wewnętrznych ściankach. Dzięki niej produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość. Lodówka kosztuje 997 złotych.

Drugą propozycję sklepu Max Elektro w Przysusze przy ulicy Krakowskiej 62 stanowi Lodówka Amica FK2695.2FTX. Posiada ona podobną szerokość i głębokość do swojej poprzedniczki, jest natomiast wyższa – ma 170 cm. Oczywiście idzie za tym zwiększona pojemność. O ile w przypadku chłodziarki różnice jest niewielka, gdyż mieści ona 161 litrów, o tyle w przypadku zamrażalki mamy do czynienia z zupełnie nową jakością – 70 litrami. Model ten ma metaliczny kolor Inox. Lodówka nie posiada dystrybutora wody, jak jej poprzedniczka, wyróżnia się natomiast technologią superchłodzenia i supermrożenia, które zwiększają moc jej pracy. Jest też wyposażona w system cyrkulacji powietrza No-Frost, dzięki któremu szron nie osadza się na ściankach i żywności. Koszt jest natomiast nieco wyższy i wynosi 1 499 złotych, za czym z pewnością stoją również inne zalety tego modelu.

Ostatnia nasza propozycja – Lodówka Amica FM138.3X zaskakuje ceną, równą zaledwie 715 złotych. Przestaje to być jednak zadziwiające, gdy dowiadujemy się, że jej wymiary to zaledwie 54.6 cm szerokości, 57.1 cm głębokości oraz 84.5 cm wysokości, natomiast pojemność całkowita wynosi 111 litrów. Jest to więc model niedużej lodówki, dla osób z małym zapotrzebowaniem i równie ograniczoną ilością miejsca w kuchni. Podobnie jak pierwsza z opisywanych przez nas lodówek, posiada ona system AntiBacteria, a niczym druga, sprzedawana jest w kolorze Inox.

Wybór lodówki może wydawać się zatem dość skomplikowany, skoro porównać trzeba tyle parametrów. Niemniej jednak warto się zastanowić (lemoniady, lody i koktajle czekają!) A w wyborze z pewnością pomorze zespół sklepu Max Elektro pod adresem Przysucha, ulica Krakowska 62. Natomiast na ich stronie znajdą Państwo liczne oferty: https://www.przysucha.maxelektro.pl/. Zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, maxelektro.pl

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

Na czerwcowe upały najlepsza jest lodówka! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się