:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Na ulicach Radomia jeszcze w tym roku mogą pojawić się nowe autobusy

Komunikacja Miejska , ulicach Radomia jeszcze mogą pojawić autobusy - zdjęcie, fotografia

Do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Radomiu wpłynęła jedna oferta w przetargu na dostawę sześciu nowych autobusów.

MZDiK ogłosiło przetarg w marcu. Mają to być nowoczesne, klimatyzowane, niskopodłogowe autobusy jednej marki. Każdy z nich musi mieć co najmniej 140 miejsc dla pasażerów, w tym 25 procent miejsc siedzących. Autobusy będą wyposażone w system informacji pasażerskiej, monitory LCD czy ciepły guzik.

Firma mLeasing ze Szczecina za dostarczenie fabrycznie nowych, przegubowych i klimatyzowanych autobusów jednej marki chce 10,6 mln zł.

- Teraz komisja przetargowa sprawdzi tę ofertę pod względem formalnym. Jeśli MPK rozstrzygnie przetarg, nowe autobusy wyjadą na ulice Radomia jeszcze w tym roku – mówi wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak.

Zwycięzca przetargu będzie miał na dostarczenie nowych autobusów 170 dni od dnia podpisania umowy. Autobusy mają być wzięte w leasing na 10 lat. Zamawiający może je potem odkupić za 1 procent wartości netto przedmiotu leasingu.


Na ulicach Radomia jeszcze w tym roku mogą pojawić się nowe autobusy komentarze opinie

  • SPIDER - niezalogowany 2018-04-18 06:06:07

    Czyli kiedy mają być ja bym wolał zeby były w sierpniu /lub we wrzesniu co i 28 bocianów Michalczewskiej zeby na równo przyjechaly .pozdrawiam

  • spider - niezalogowany 2018-04-18 08:39:40

    poprawka:zeby jednocześnie przyjechały

Dodajesz jako: Zaloguj się