:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Nagrodzono najlepszych wolontariuszy w 2017 roku

Wydarzenia, Nagrodzono najlepszych wolontariuszy - zdjęcie, fotografia

We wtorek, 5 grudnia w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariatu. Tytuł Wolontariusza Roku 2017 otrzymała Maja Laskowska.

 

- Radom jest absolutnym liderem, jeśli chodzi o działalność organizacji pozarządowych i nasze miasto jest pokazywane jako przykład bardzo dobrej działalności wolontariatu. Nie byłaby ona oczywiście tak piękna, gdyby nie Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka". Wszystkim, którzy bezinteresownie niosą pomoc innym serdecznie dziękuję - mówił podczas gali prezydent Radosław Witkowski.

Tytuł Wolontariusza Roku 2017 otrzymała Maja Laskowska - uczennica II LO im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Lauratka tegorocznej nagrody angażuje się m.in. w pracę Stowarzyszenia Twórczości Artystycznej Osób z Zespołem Downa "Opatrzność". Jest też liderką w Arce.

Nagrodzone zostały także najlepsze szkolne kluby wolontariatu. Tytuły Klubów Roku trafiły do dawnego PG nr 10 oraz PSP nr 6 w Radomiu.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka".

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: UM Radom

 

 

 


Nagrodzono najlepszych wolontariuszy w 2017 roku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się