:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

„Nie dostaliśmy Polski za Darmo”

Teatr, „Nie dostaliśmy Polski Darmo” - zdjęcie, fotografia

Premiera spektaklu Teatru Poszukiwań.

W piątek, 9 listopada o godz. 18:00 w Resursie Obywatelskiej odbędzie się premiera spektaklu Teatru Poszukiwań „Nie dostaliśmy Polski za Darmo”, scenariusz i reżyseria Włodzimierz Mancewicz. 

Prace nad spektaklem trwały blisko rok, najwięcej czasu zajęło stworzenie scenariusza. Czy Józefowi Piłsudskiemu, głównej postaci spektaklu, udało się „porwać za sobą naród, wznieść go ponad lenistwo, ciemnotę, partyjne nienawiści, wznieść do wyżyn, gdzie panuje doskonałość”?

Choć Teatr Poszukiwań w Resursie powstał prawie 25 lat temu i przez ten czas tworzyło go setki młodych ludzi, niektórzy to teraz zawodowi aktorzy. Pod wodzą niezastąpionego Włodzimierza Mancewicza (od 2009 r.) i wspierającej go Katarzyny Sasal, Teatr Poszukiwań bawi nas, wzrusza, ale i zmusza do refleksji podejmując czasem trudne tematy dotyczące polskiej historii.

Informujemy, że wszystkie wejściówki na premierę zostały już wydane.

Kolejny spektakl odbędzie się 20 listopada o godz.12. Wstęp wolny.

 

Fot. Resursa Obywatelska 

„Nie dostaliśmy Polski za Darmo” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się