:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Nie stań się ofiarą handlu ludźmi. Kampania społeczna na ulicach Radomia

Informacje z Radomia i okolic , stań ofiarą handlu ludźmi Kampania społeczna ulicach Radomia - zdjęcie, fotografia

W środę, 14 marca ulicami Radomia przejedzie czerwony, dwupiętrowy autobus londyński.

Ambasada Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, wraz z Fundacją LaStrada, Armią Zbawienia, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, polską Policją, Strażą Graniczną oraz przy wsparciu Urzędu Miasta Radomia 14 marca przeprowadzi kampanię informacyjno-edukacyjną na temat zagrożeń wynikających z przestępstwa handlu ludźmi (współczesnego niewolnictwa).

Głównym narzędziem tej kampanii jest czerwony, dwupiętrowy autobus londyński, który przykuwa uwagę i pozwala na dotarcie z przekazem kampanii do szerokiego grona zainteresowanych osób. Autobus ten, w dniu kampanii pojawi się w różnych lokalizacjach miasta.

Program wydarzenia:

10.00 – Początek kampanii – autobus parkuje na Placu Corazziego.

10.00 - 1530 – Autobus kampanijny przyjmować będzie grupy uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

12.30 – Oficjalna część kampanii przy autobusie (Plac Corazziego) – teatr uliczny, możliwość zwiedzania autobusu dla mediów, uczestników warsztatów.

12.45 – Krótkie wystąpienia Prezydenta Radomia – Pana Radosława Witkowskiego oraz Zastępcy Ambasadora Brytyjskiego Pana David’a Reed’a przed autobusem.

13.00 – 15.00 – Warsztaty dla pracowników urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej oraz nauczycieli/dyrekcji szkół w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

15.45-19.00 – kampania dla przechodniów na Placu Konstytucji.

Nie stań się ofiarą handlu ludźmi. Kampania społeczna na ulicach Radomia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się