:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Niedziela z powiatem w Skaryszewie [FOTO]

W niedzielę, 24 czerwca w Skaryszewie odbyło się wydarzenie społeczno-kulturalne z cyklu "Niedziela z Powiatem".

Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Radomiu. 

Gości powitał i życzył udanej zabawy wicestarosta Leszek Margas. W imprezie wzięli udział także radni powiatu: Marzena Wiosna-Michałek, Teresa Majkusiak, Adam Siczek, Łukasz Figura, Henryk Słomka, Zdzisław Mroczkowski oraz Mirosław Sienkiewicz.

Naczelnicy wydziałów i szefowie jednostek organizacyjnych udzielali porad i odpowiedzi na pytania mieszkańców miasta i gminy Skaryszew.

Na scenie wystąpili: kapela „KAZIO i SŁOWIKI”, solistki Patrycja i Nikola Zawisza, oraz zespół REDOX. Publiczność miała także okazję obejrzeć spektakl teatralny w wykonaniu Małgorzaty i Julii Gomułki, Elizy Osowskiej, Kingi Szpilskiej, Natalii Chmielewskiej oraz Wiktorii Wolskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej z Makowa, a przygotowany pod kierunkiem: Doroty Lis, Katarzyny Zielińskiej i Lidii Banaszkiewicz.

Ważnym punktem programu był także konkurs wiedzy o województwie, powiecie i gminie, w którym trzy pierwsze miejsca zdobyli odpowiednio: Patrycja Zawisza, Katarzyna Piwońska oraz Marcin Gaj.

Również tutaj nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Zainteresowaniem cieszył się dmuchany zamek oraz stoiska z watą cukrową i popcornem.

Kolejnym miejscem spotkania urzędników ze starostwa z mieszkańcami będzie stadion sportowy w Wierzbicy już 15 lipca.

 

Źródło i foto: Starostwo Powiatowe w Radomiu

Niedziela z powiatem w Skaryszewie [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się