:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Nieproszeni goście na koncercie Ballad i Romansów [FOTO]

W sobotę, 9 września w Muszli Koncertowej w parku Kościuszki odbył się koncert zespołu Ballady i Romanse. Oprócz sióstr Wrońskich, na scenie pojawiły się… szerszenie.

 

Koncert odbył się w ramach tegorocznego Festiwalu „Opętani Literaturą”. Siostry Wrońskie zaprezentowały utwory, pochodzące z głośnego filmu Agnieszki Smoczyńskiej, zatytułowanego „Córki dancingu”.

Prócz Barbary i Zuzanny Wrońskich, tworzących zespół Ballady i Romanse, oraz towarzyszących im muzyków, niespodziewanie w Muszli Konecrtowej pojawiły szerszenie. Według relacji świadków, owady najprawdopodobniej wyleciały zza ścianki, znajdującej się na scenie.

Mimo nieproszonych gości, muzycy nie przerwali koncertu. Część owadów została zabita, a perkusista i gitarzysta kontynuowali występ w bluzach z kapturami.

Dyrektor Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" Beata Drozdowska zapewniła, że Muszla Koncertowa w parku Kościuszki jeszcze w tym tygodniu zostanie dokładnie sprawdzona.

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: Robert Borkiewicz

 

Nieproszeni goście na koncercie Ballad i Romansów [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się