:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Nietrzeźwy nieletni z białym proszkiem w kieszeni

Interwencja, Nietrzeźwy nieletni białym proszkiem kieszeni - zdjęcie, fotografia

Nieletni chłopak był pod wpływem alkoholu, a do tego miał przy sobie znajdujący się w torebce piały proszek.

W sobotę, 2 czerwca o godzinie 01:30 strażnicy Referatu Prewencji Straży Miejskiej w Radomiu patrolując centrum miasta zauważyli na ulicy Malczewskiego, na wysokości posesji numer 14, trzech młodych mężczyzn, którzy nieśli ze sobą otwarta butelkę z wódką.

Jeden z nich widząc, że są obserwowani, zaczął zachowywać się nerwowo, w taki sposób, jakby nie chciał mieć kontaktu z funkcjonariuszami. Powód jego zachowania miał wyjaśnić się za chwilę. Mężczyzna ten przeczuwając, co możne się stać za chwilę nie wytrzymując napięcia sięgnął do kieszeni spodni i po wyjęciu z niej torebeczki foliowej odrzucił ją od siebie na chodnik. W torebce znajdował się biały proszek. Na pytanie skąd wszedł w posiadanie tej substancji oświadczył, że znalazł ją na pobliskiej ulicy.

W trakcie wstępnych czynności służbowych okazało się, że mężczyzna ten jest nieletni i po znacznym spożyciu alkoholu, co potwierdziło badanie stanu trzeźwości z wynikiem blisko 1,70 promila. Nieletniego przewieziono do KMP Radom gdzie został oddany do dyspozycji oficera dyżurnego KMP. W tym przypadku nieletnim zajmie się Sąd Rodzinny. 

 

Źródło: Straż Miejska Radom

Nietrzeźwy nieletni z białym proszkiem w kieszeni komentarze opinie

  • gość 2018-06-06 11:58:24

    na domagalskiego niech kontrolują miedzy budkami narkomany są blady z prędocinka i taka cpunka jego ciepenowa bumba

Dodajesz jako: Zaloguj się