:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Nieuwaga i brawura. Dwaj kierowcy stracili prawo jazdy

Kronika kryminalna, Nieuwaga brawura kierowcy stracili prawo jazdy - zdjęcie, fotografia

Policjanci z wydziału ruchu drogowego radomskiej komendy zatrzymali wczoraj dwa prawa jazdy. Jeden z kierujących potrącił pieszą, a drugi spowodował zdarzenie drogowe wyprzedzając kilka pojazdów na linii podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu.

We wtorek na ulicy Żeromskiego 41-letni kierujący pojazdem marki fiat podczas wykonywania manewru cofania nie zachował należytej ostrożności i potrącił idąca chodnikiem kobietę. 88-latka została przewieziona do szpitala.

Natomiast w Wierzbicy doszło wczoraj do zderzenia dwóch pojazdów osobowych jadących od Radomia w kierunku Wierzbicy. Pojazd marki peugeot na skrzyżowaniu chciał skręcić w lewo i wtedy został uderzony przez pojazd marki bmw, za którego kierownicą siedział 28-latek, który jak wynika ze wstępnych ustaleń wyprzedzał kilka pojazdów na linii podwójnej ciągłej i na skrzyżowaniu. Kierowca bmw oraz dwoje pasażerów z peugeota zostali przewiezieni do szpitala – na szczęście niepotrzebna była hospitalizacja i po badaniach wrócili do domu.

Policjanci w obu przypadkach za stworzenie zagrożenia fakultatywnie zatrzymali kierującym prawo jazdy. Teraz odpowiedzą oni przed sądem.

 

Źródło: KMP Radom

Nieuwaga i brawura. Dwaj kierowcy stracili prawo jazdy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się