:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Niewybuchy w podradomskim Goryniu!

Wczoraj mieszkańcy Gorynia podczas grzybobrania natknęli się na odkopane niewybuchy z czasów II wojny światowej. Teren zabezpieczyła policja i saperzy.

 

Jak poinformował nas jeden z czytelników, podczas wczorajszego spaceru w lesie, jego rodzice znaleźli odkopane niewybuchy. – Wyglądało to tak, jakby ktoś niewybuchy znalazł, odkopał i zostawił. Być może bał się poinformować służby o swoim znalezisku – informuje nas czytelnik i świadek zdarzenia.

Na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczył teren. Dziś pociski mają zostać wywiezione w bezpieczne miejsce.

Apelujemy do wszystkich, którzy kiedykolwiek natkną się na pozostałości po II Wojnie Światowej. Żadna bomba nie ma "terminu ważności", a zagrożnie, płynące z możliwej detonacji, jest jak najbardziej realne.

Niewybuchy w podradomskim Goryniu! komentarze opinie

  • gość 2017-09-11 20:39:05

    brawo dla pajaca,który to wykopał i zostawił. Teraz będą nagonki na wszystkich kopiących w okolicy. Nie można było zadzwonic anonimowo i poinformować saperów? A jakby to jakieś dziecko znalazło i zaczęło dotykać,uderzać. Więcej pomyślunku... !!

Dodajesz jako: Zaloguj się