:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Niszczył samochód, atakował kijem z wbitym gwoździem, szarpał się i krzyczał

Kronika kryminalna, Niszczył samochód atakował kijem wbitym gwoździem szarpał krzyczał - zdjęcie, fotografia

Straż Miejska zatrzymała mężczyznę który zniszczył samochód, krzycząc, że w bagażniku jest jego siostrzenica i atakował kijem z wbitym gwoździem.

We wtorek, 7 sierpnia o godzinie 10:20 do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu wpłynęło zgłoszenie, że na wysokości posesji przy ulicy Wernera 46 miały miejsce próby włamania do samochodu, siłowego wejścia do kościoła oraz niszczenia drzewa przez bardzo agresywnego młodego mężczyznę.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy udali się na miejsce zdarzenia potwierdzili zgłoszenie i ujęli nietrzeźwego, agresywnego młodego mężczyznę, który zniszczył zaparkowany pojazd osobowy marki Kia. Mężczyzna był zakrwawiony, miał uszkodzenia twarzy, cały czas wykrzykiwał, że w bagażniku zniszczonego pojazdu znajduje się jego siostrzenica. W ręku trzymał kij zakończony wbitym gwoździem, którym otworzył bagażnik pojazdu Kia.

W związku z tym, iż mężczyzna nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy, był cały czas pobudzony, agresywny zastosowano środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających i kajdanek służbowych. Pomimo zastosowania środków przymusu bezpośredniego mężczyzna nie przestawał zachowywać się agresywnie, próbował za wszelką cenę uwolnić się i uciec.

Według relacji świadków agresywny mężczyzna zaatakował kijem z wbitym gwoździem osobę, która próbowała odwieść go od niszczenia pojazdu i stąd jego obrażenia.

Ustalono właścicielkę pojazdu, która oceniła szkody w pojeździe (uszkodzona klapa bagażnika, wgniecione tylne drzwi oraz uszkodzony zderzak) oraz poinformowała, że sprawę zgłosi do najbliższego Komisariatu Policji. W trakcie rozpytania wśród świadków zdarzenia ustalono również, że uszkodzeniu uległ także pojazd marki Skoda, przy którym szarpał się agresor. Sprawdzono zawartość bagażnika pojazdu Kia, który był pusty.

Zachowanie mężczyzny było nieracjonalne, miał uszkodzenia ciała, był zakrwawiony więc interweniujący strażnicy wezwali na miejsce zdarzenia również ratownictwo medyczne, które po przebadaniu osoby zabrało go do szpitala na obserwację. Z uwagi na agresję mężczyzny strażnicy udzielili wsparcia załodze karetki pogotowia przy transporcie mężczyzny do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili wszystkich świadków oraz przebieg zdarzenia, sporządzili dokumentacje służbową, którą przekazano do III Komisariatu Policji przy ulicy Batalionów Chłopskich w Radomiu.

 

Źródło: Straż Miejska Radom

Niszczył samochód, atakował kijem z wbitym gwoździem, szarpał się i krzyczał komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się