:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C umiarkowane opady deszczu

Noc Reklamożerców w kinie Helios. Wygraj wejściówkę! [KONKURS]

Konkurs, Reklamożerców kinie Helios Wygraj wejściówkę! [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat, w 40 krajach na świecie. Na 25. polską edycję zaprasza Kino Helios. Mamy dwie pojedyncze wejściówki do rozdania na to wydarzenie!

 

To jedna z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce to już 25 edycja! Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców biorą udział tysiące fanów reklamy i dobrej zabawy.  Głównym tematem trzydziestej siódmej Nocy Reklamożerców jest Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty. 

W ten miłosny kontekst wpisuje się m.in panorama zmysłowych reklam bielizny Triumph. Miłosne i nie tylko wątki odnajdziemy również w przeglądzie reklam afrykańskich: Nigeria, Kongo, Ghana, Afryka Południowa. Jak co roku plejada gwiazd show biznesu, sportu i polityki w nowych, reklamowych rolach rozśmieszy nas i wzruszy do łez. Reklama społeczna będzie walczyła o najważniejsze cywilizacyjne sprawy, w tym z marnotrawstwem żywności. 

Odrestaurowane perły z reklamowego lamusa przypomną nam vintage blaski reklam sprzed pół wieku. Plejada robotów, dronów i wyposażonych w sztuczną inteligencję postaci powalczy o lepszy świat, a także o lepszą sprzedaż. 

Przed wejściem na salę, każdy z widzów zostanie wyposażony w trąbkę/gwizdek, dzięki którym będzie mógł wyrażać emocje na temat wyświetlanych reklam... Mówiąc krótko, jak co roku szalona noc, szalonych pomysłów dla szalonej publiczności! 

 

Aby wygrać pojedyncze zaproszenie należy:

1. Zalajkować nasz fanpage twojradom.pl.

2. Napisać w komentarzu pod TYM artykułem na Facebooku: Noc reklamożerców.

3. Udostępnić TEN artykuł na swojej tablicy Facebooka.

 

UWAGA! Wyniki ogłosimy w czwartek, 12 kwietnia o godz. 15:00 na Facebooku.

 

Foto: Kino Helios


Noc Reklamożerców w kinie Helios. Wygraj wejściówkę! [KONKURS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się