:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

"Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły" - konferencja w ZST

Kiedy: 2016-11-18 , godzina: 00:00 | Gdzie: Zespół Szkół Technicznych

Edukacja, Nowoczesne technologie informacyjne służbie cyfrowej szkoły konferencja - zdjęcie, fotografia

Już po raz 12 Zespół Szkół Technicznych zorganizuje konferencję poświęconą najnowszym osiągnięciom z dziedziny IT, które można wykorzystać w szeroko rozumianym procesie edukacyjnym. Konferencja pt. "Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły" odbędzie się w dniach 18-20 listopada. Nie zabraknie interesujących spotkań, wykładów oraz warsztatów.

Podczas konferencji organizatorzy zapewnią możliwość bezpośredniego kontaktu między firmami i nauczycielami, producentami i odbiorcami. Celem spotkań jest przekazanie uczestnikom wiedzy oraz umiejętności przydatnych do tego, aby być innowacyjnym nauczycielem, pedagogiem, edukatorem, mentorem.

- Chcemy budować szkołę bez barier. Szkołę do której nasi uczniowie chętnie zajrzą rozwiązać swoje problemy i podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Szkołę, która nauczy ich życia - przekonują organizatorzy.

Zapisów na wydarzenie można dokonywać za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie internetowej: http://www.konferencja.radom.pl

Damian Drabik


"Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły" - konferencja w ZST komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się