:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Od najbliższej soboty będą nowe bilety

Informacje z Radomia i okolic , najbliższej soboty będą bilety - zdjęcie, fotografia

Od 13 października 2018 (sobota) zostaną zlikwidowane dotychczasowe bilety jednorazowe, a w ich miejsce będą wprowadzone bilety jednogodzinne, które umożliwią przesiadanie się w ciągu 60 minut z jednego autobusu do drugiego bez potrzeby kasowania nowego biletu.

 

- Bilet jednogodzinny będzie kosztował tyle, ile dotychczasowy bilet jednorazowy, czyli 3 złote. Na pewno dla wielu osób będą to konkretne oszczędności. Mam też nadzieję, że dla niektórych będzie to zachęta do tego, by zamiast jechać samochodem, skorzystać z komunikacji miejskiej - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Obecnie używane bilety oznaczone jako jednorazowe (do momentu wyczerpania zapasów) będą traktowane jak bilety jednogodzinne. Dotyczy to wersji papierowych i kupowanych za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Zmiana nie obejmuje karnetów, gdzie jeden przejazd kosztuje 2,80 zł lub 1,40 zł, ani biletów kupowanych u kierowców za 4 lub 2 zł. To są i nadal będą bilety jednorazowe! Przesiadki staną się możliwe wyłącznie na podstawie biletów kupowanych za 3 zł lub 1,5 zł. Prosimy zatem o tym pamiętać.

 

Źródło: MZDiK

Od najbliższej soboty będą nowe bilety komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się