:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Papugarnia – nowa atrakcja na mapie Radomia [FOTO]

W środę, 22 listopada w Radomiu została otwarta Papugarnia. To niesamowite miejsce, gdzie można obcować z papugami.

- Od dziecka miałem papugi, papugi są przekochane. Stworzyłem Papugarnie z miłości i chęci pokazania innym, jakie są to wspaniałe zwierzaki – mówi Włodzimierz Sieczkowski, właściciel Papugarni.

Radom jest kolejnym miastem, w którym pan Włodzimierz Sieczkowski otworzył to wyjątkowe miejsce. Pierwsza Papugarnia, która jest jego autorskim pomysłem powstała w Stargardzie, druga w Gdańsku, a kolejne w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Teraz przyszedł czas na nasze miasto.

W tej chwili w radomskiej Papugarni jest 38 papug różnych gatunków, m.in. ary macao, konury słoneczne, konury ognistobrzuche, konury czarnogłowe, kakadu różowe, barwinki czarnogłowe.

Jak zapewnia właściciel, jest to miejsce szczególne, ponieważ tutaj ptaki poruszają się swobodnie, nie są pozamykane w klatkach, przylatują do odwiedzających, można je pogłaskać, nakarmić a także zrobić zdjęcia bez flesza. Czego nie wolno robić? Biegać, zachowywać się głośno i wnosić swojego pokarmu. Do większych ptaków należy podchodzić w towarzystwie pracowników. Od nich również można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat ptaków.

W najbliższych dniach w Papugarni ruszy także możliwość organizacji imprez okolicznościowych np. urodzin, w specjalnie do tego przystosowanej salce.

Papugarnia znajduje się w Radomiu, przy ul. Odrodzenia 31/35B. Czynna jest codziennie w godz. 10:00-18:00. Pobyt w Papugarni w Radomiu jest bez ograniczeń czasowych. Cennik znajdą Państwo na stronie Papugarni na Facebooku: https://www.facebook.com/Papugarnia-Radom-279255222566179/?ref=ts&fref=ts Informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 535 074 184

 

Karolina Kozieł


Papugarnia – nowa atrakcja na mapie Radomia [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się