:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Pierwsze zegary zamontowane przy sygnalizacji świetlnej

Informacje z Radomia i okolic , Pierwsze zegary zamontowane sygnalizacji świetlnej - zdjęcie, fotografia

Pierwsze w Radomiu zegary przy sygnalizacji świetlnej już działają.

Jak informuje wiceprezydent Konrad Frysztak, Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ustawił je na skrzyżowaniu Słowackiego i Zagłoby. Zegary odmierzają czas nie tylko dla kierowców, ale także informują pieszych jak długo będą czekać, by bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy.

 

Fot. Konrad Frysztak Facebook 


Pierwsze zegary zamontowane przy sygnalizacji świetlnej komentarze opinie

 • gość 2018-06-26 03:21:46

  Zamiast wieszać nikomu do niczego nie potrzebne zegary, niech ktoś z głową zlikwiduje "czerwoną falę", tzn. takie ustawienie świateł w całym Radomiu, że jadąc przepisowo na każdym skrzyżowaniu się staje na czerwonym.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-26 06:29:48

  Ty jesteś nie potrzebny. Przynajmniej wie sie ild bedzie się czekać i to nie tylko kierowcy ale tez piesi. Duże miasta w Polsce juz dawno to maja i bardzo dobrze ze w Radomiu tez to zakładają.

 • Gość - niezalogowany 2018-06-26 08:06:18

  W Warszawie nigdzie nie widziałem takich zegarów wg mnie pieniądze wyrzucone w błoto, lepiej wzięliby się za naprawę dróg...

 • gość 2018-06-26 08:28:47

  Chyba tylko osoba nie mająca prawa jazdy może powiedzieć, że zegary są niepotrzebne. Pierwszy raz spotkałem się z nimi lata temu w Piotrkowie Trybunalskim i byłem zachwycony. Przez skrzyżowania przejeżdżało się na pełnym luzie wiedząc, czy się zdąży przejechać przed zmianą świateł czy nie. I kiedy się ruszy.

 • gość 2018-06-26 10:19:06

  Ciekawi mnie ile kosztuje takie założenie zegarów i chciałbym też znać wyniki badań co dają takie zegary, ale o tym ani słowa. Podobnie jak tablice na przystankach. Stałem kiedyś na przystanku i czekałem na autobus. Na tablicy widniał napis za ile minut podjedzie. Niestety autobus nie podjechał. I co mi po takiej informacji?

Dodajesz jako: Zaloguj się