:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Piknik rodzinny i otwarcie parku na Michałowie

Inne, Piknik rodzinny otwarcie parku Michałowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższą sobotę, 22 września odbędzie się Piknik Rodzinny połączony z otwarciem zmodernizowanego parku na Michałowie.

- Atrakcji nie zabraknie. W programie są m.in. animacje, pokazy taneczne, zapasy, gry i zabawy, pokaz karate i pokaz iluzji oraz koncerty. Wystąpią Alicetea, Guzowianki i Zuzanna Gadowska. Zapraszam do udziału we wspólnej zabawie, a jednocześnie zachęcam, by zobaczyć jak bardzo dzięki budowie parku zmieniło się to osiedle - mówi dyrektor Kancelarii Prezydenta Mateusz Tyczyński.

Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do godziny 19.30. 22 września to także Dzień bez Samochodu. Tego dnia komunikacja miejska będzie bezpłatna dla wszystkich pasażerów. Również w sobotę od godziny 13:00 będzie kursowała specjalna linia miejska M, którą będzie obsługiwał najdłuższy przegubowy autobus MAN z symbolem „Niepodległa” oraz zabytkowy autobus Jelcz. Będzie nimi można dojechać na piknik na Michałowie.

 

 

Źródło i foto: UM Radom

Piknik rodzinny i otwarcie parku na Michałowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się