:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Platynowy Bieg Urodzinowy. Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup

Sport - Inne, Platynowy Urodzinowy Biegowego Grand Radomia Veroni Active - zdjęcie, fotografia

Trzecia odsłona Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup, rozegrana zostanie w najbliższą sobotę, 15 września. Trasa wytyczona została w Parku Leśniczówka ul. 25 Czerwca w Radomiu .

W tym roku rozgrywana jest jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup. Trzeci bieg cyklu rozegrany zostanie 15 września o godzinie 15.00. Współorganizatorem tej edycji biegu jest klub Platinium Fitness. Okazją do świętowania jest 5 rocznica działalności naszego Partnera.

Trasa trzeciej w tym sezonie imprezy Grand Prix wytyczona została alejkami Parku Leśniczówka Bieg główny na dystansie 5 km wraz z Platynowym Biegiem Urodzinowym wystartuje o godz. 15.30. Tradycyjnie rozegrane zostaną biegi dla dzieci. Ich początek zaplanowano na godz. 15. Najlepsi w rywalizacji kobiet i mężczyzn mogą liczyć na upominki ufundowane przez licznych sponsorów. We wszystkich kategoriach dzieci przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do wszystkich biegów przyjmowane będą w biurze zawodów, które mieścić będzie się na terenie Parku Leśniczówka na wysokości Szkoły Muzycznej. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 14:00. Dla uczestników rozgrywanych zawodów nie pobieramy opłaty startowej.

Więcej informacji na stronie www.radombiega.pl

 

Źródło i foto: Radom Biega 


Platynowy Bieg Urodzinowy. Biegowego Grand Prix Radomia – Veroni Active Cup komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się