:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Podwójny maraton w kinie Helios

Kiedy: 2018-08-24 , godzina: 23:00 | Gdzie: Kino Helios, ul. Poniatowskiego 5

Kino, Podwójny maraton kinie Helios - zdjęcie, fotografia

Już 24 sierpnia w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów: Maraton Komedii i Maraton Mocy.

 

MARATON KOMEDII

Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze: „Szpieg, który mnie rzucił”! Dalej rozbrajająca Amy Schumer w „Jestem taka piękna” i zwariowany „Berek”. Na koniec „Wieczór gier” na którym będziecie płakać ze śmiechu. 

Jesteśmy przekonani, że po takiej dawce humoru nie będziecie mogli zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Start: 24.08.2018 r., godz. 23.00 do rana

Zagramy:

- Szpieg, który mnie rzucił,

- Jestem taka piękna,

- Berek,

- Wieczór gier.

 

MARATON MOCY

W zestawie drugim pokażemy cztery filmy w których główni bohaterowie obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na początek premierowy pokaz filmu „Mroczne umysły” czyli nowa produkcja twórców uwielbianego serialu „Stranger Things". Tuż po nim „Kronika”, dalej „X-Men: Pierwsza klasa” i na koniec „Logan: Wolverine”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka mrocznej mocy, akcji i niezwykłego klimatu nie pozwolą Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście na to gotowi?

Start: 24.08.2018 r., godz. 23.00 do rana

Zagramy:

- Mroczne Umysły (PREMIERA!),

- Kronika,

- X-Men: Pierwsza klasa,

- Logan: Wolverine.

 

Źródło: Kino Helios

Podwójny maraton w kinie Helios komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się