:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Policja skontrolowała trzeźwość kierowców transportu publicznego

Policja Radom/Policja Mazowiecka, Policja skontrolowała trzeźwość kierowców transportu publicznego - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, 10 września policjanci radomskiej drogówki przeprowadzili działania „Trzeźwość w przewozie osób" kontrolując trzeźwość kierowców. Sprawdzali stan trzeźwości kierujących autobusami, busami, taksówkami i pojazdami nauki jazdy.

Policyjne działania „Trzeźwość w przewozie osób” mają na celu ujawnianie i uniemożliwianie dalszej jazdy nietrzeźwym kierowcom pojazdów komunikacji publicznej, taksówek, transportu prywatnego osób, a także nauki jazdy. Na kierujących takimi pojazdami spoczywa szczególna odpowiedzialność, bowiem zdarzenia drogowe z ich udziałem powodują zagrożenie dla znacznej liczby użytkowników dróg. Podczas działań policjanci poddali kontroli stanu trzeźwości 214 kierujących, w tym 2 kierujących autobusami i busami.

 

Źródło: KMP Radom

Policja skontrolowała trzeźwość kierowców transportu publicznego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się