:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Policja skontroluje autokary wiozące dzieci na ferie zimowe

Policja Radom, Policja skontroluje autokary wiozące dzieci ferie zimowe - zdjęcie, fotografia

Niedługo rozpoczynają się ferie, a dzieci będą wyjeżdżać na wycieczki lub obozy zimowe. Funkcjonariusze będą regularnie prowadzić kontrole autobusów.

Nauczyciele czy też rodzice mogą zgłosić chęć przeprowadzenia kontroli technicznej autokarów oraz sprawdzenia trzeźwości kierowców.

Funkcjonariusze kontrolę autokarów przeprowadzają na ulicy Mierzejewskiego (parking przy UTH) w godzinach 6.30-8.00.

W okresie ferii od poniedziałku do środy kontroli dokonują funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego, natomiast od czwartku do niedzieli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Funkcjonariusze realizujący działania oprócz stanu technicznego i wyposażenia pojazdów, szczególną uwagę zwracają na: sprawność układu hamulcowego, kierowniczego, wycieki płynów, stan ogumienia, stan trzeźwości kierowców oraz wymagane uprawnienia.

 

Karolina Kozieł

Fot. KMP Radom

Policja skontroluje autokary wiozące dzieci na ferie zimowe komentarze opinie

  • BUSOMAT PL - niezalogowany 2018-01-11 16:13:38

    Prawidłowo. Bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu

  • gość 2018-01-26 10:34:09

    Dokładnie, bezpieczeństwo pasażerów zawsze powinno stanowić kwestię priorytetową i warto położyć nacisk na ten aspekt. Bardzo dobrze, że kontrole zostaną wzmożone, ferie to czas kiedy dość często dochodzi do drogowych incydentów i warto mieć się na baczności. Ja od lat podróżuję z http://www.autokaryakord.pl/ i mam stuprocentową pewność co do zabezpieczenia przejazdu.

Dodajesz jako: Zaloguj się