:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci zatrzymali 14 osób w związku z meczem

Kronika kryminalna, Policjanci zatrzymali osób związku meczem - zdjęcie, fotografia

Podczas sobotniego meczu policjanci zatrzymali 11 pseudokibiców za udział w bójce, a 3 za zakłócanie imprezy masowej. Za udział w bójce grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci biorący udział w zabezpieczeniu meczu piłkarskiego między drużynami RKS Radomiak oraz Widzew Łódź jeszcze przed spotkaniem sportowym zatrzymali 11 mężczyzn podejrzanych o udział w bójce. Zatrzymani to mieszkańcy Łodzi w wieku od 25 do 33 lat oraz 41-letni mieszkaniec Radomia. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Trzech z nich po czynnościach zostało zwolnionych, natomiast pozostali w poniedziałek są kolejno doprowadzani do prokuratury, gdzie odpowiedzą za udział w bójce. Za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo dwaj z zatrzymanych odpowiedzą za posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze zatrzymali także 3 mężczyzn z Radomia za zakłócanie imprezy masowej. Jeden z nich, 28-latek chciał wnieść materiały pirotechniczne na stadion, a pozostali w wieku 36 i 42 odpowiedzą za rozciągnięcie flagi sektorowej, utrudniając w ten sposób identyfikację innych kibiców, czym naruszyli przepisy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Wszyscy trafili do policyjnej celi. Jeden z nich już otrzymał 2 lata zakazu wstępu na sportowe imprezy masowe oraz będzie musiał wykonywać prace społeczne.

 - Trwają kolejne czynności w tej sprawie - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

 

Źródło: KMP Radom

Policjanci zatrzymali 14 osób w związku z meczem komentarze opinie

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-10-08 13:24:43

    "Bohaterzy" w mundurach... Jebać ich

Dodajesz jako: Zaloguj się