:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Poseł Andrzej Kosztowniak domaga się przeprosin

Ważne, Poseł Andrzej Kosztowniak domaga przeprosin - zdjęcie, fotografia

Poseł Andrzej Kosztowniak żąda przeprosin za artykuł, który ukazał się w ostatnim czasie na łamach Gazety Wyborczej. Zapowiada, że jeśli ich nie otrzyma, sprawa trafi do sądu.

 

Przypomnijmy, 30 sierpnia na łamach Gazety Wyborczej, podający, że „Centralne Biuro Antykorupcyjne w 2016 r. miało materiał do postawienia zarzutów korupcyjnych dwóm posłom PiS z Radomia, w tym Andrzejowi Kosztowniakowi. Po zmianie władzy sprawę wobec nich wyciszono, a funkcjonariusz, który ją prowadził, odszedł ze służby”.

– Tak jak zapowiadałem, będę dochodzić swoich roszczeń przed sądem – mówi poseł Andrzej Kosztowniak. – Kancelaria, z którą współpracuję, przygotowała ostateczne przedsądowe wezwanie do przeprosin mojej osoby za naruszenie dóbr osobistych. Wszystkie treści zawarte w tym artykule, dotyczące mojej osoby, są nieprawdziwe, a przygotowanie materiału prasowego jest niewnikliwe i nierzetelne – dodaje były prezydent naszego miasta.

Wezwania zostały wysłane w poniedziałek, 3 września do następujących redakcji: dziennik.pl, INFOBiznes, Gazeta Wyborcza, wyborcza.pl, Agora oraz Radio Zet. Takie same pisma zostały wystosowane do autorów artykułu. 

Wskazany termin przeprosin to 5 dni. Jeśli w tym czasie przeprosin nie będzie, sprawa zostanie skierowana do sądu.


Poseł Andrzej Kosztowniak domaga się przeprosin komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 06:10:31

Dodajesz jako: Zaloguj się