:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Postępy prac na hali widowiskowo-sportowej

Sport - Inne, Postępy widowiskowo sportowej - zdjęcie, fotografia

Na przełomie września i października, zgodnie z umowa z Głównym Wykonawcą, nastąpił znaczny postęp robót na Hali Sportowo-Widowiskowej powstającej w ramach Radomskiego Centrum Sportu.

W hali trwają roboty wykończeniowe na wszystkich poziomach.

- Wykonana została m.in. specjalistyczna wylewka pod docelowe nawierzchnie sportowe, zgodnie z planem dokończono zadaszenie nad częścią okrągłą obiektu. Kibice pytają się też o trybuny, więc informuję, że zamontowano profile balustrad, a w przyszłym tygodniu rozpocznie się montaż siedzisk na trybunach - wylicza prezes Zarządu MOSiR-u, Grzegorz Janduła.

W hali kontynuowane są działania murarskie i malarskie. Pełne ręce roboty mają glazurnicy oraz specjaliści zajmujący się wentylacją. Tynkarze prowadzą intensywne działania zarówno w hali, jak i w tzw. strefie fitness. Obecnie trwa montaż ocieplenia i folii na dachu.

- Po nim nastąpi czyszczenie dźwigarów konstrukcji dachu i malowanie - tłumaczy prezes MOSiR-u.

W kwestii łącznika do końca zmierzają prace mające na celu zamknięcie dachu oraz przygotowanie do wykonania posadzek w sali treningowej.

Na trybunie południowej stadionu natomiast zamontowano kolejne belki zębate i płyty trybun. Obydwie trybuny zyskały następne stropy z płyt. Przygotowywane są również potężne, metalowe konstrukcje pod kolejne elementy. Trwają także prace związane z montażem instalacji podposadzkowej na trybunie północnej, montażem stropów filigranowych oraz obróbką blacharską na dachu.

Od strony ulicy Jordana zmienia się także otoczenie hali. Wykonywana jest tam bowiem nawierzchnia placu.

 

Źródło i foto: MOSiR Radom

Postępy prac na hali widowiskowo-sportowej komentarze opinie

  • gość 2018-10-08 09:35:48

    sufit nadal niski panie Witkowski znów ten sam problem co na mosirze sufit niski :(

  • gość 2018-10-08 10:15:36

    siatkówka na tym ucierpi, szkoda szkoda, taki piękny obiekt a do końca bez głowy..

  • Ktos - niezalogowany 2018-10-08 21:30:22

    Gościu pod sufitem to ty masz nierówno. spisie.

Dodajesz jako: Zaloguj się