:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Poszukiwany mężczyzna chciał ukraść alkohol

Kronika kryminalna, Poszukiwany mężczyzna chciał ukraść alkohol - zdjęcie, fotografia

W ręce radomskich policjantów trafił 28-latek, który chciał ukraść alkohol ze sklepu. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany.

W jednym ze sklepów na terenie miasta mężczyzna chciał ukraść kilka butelek alkoholu. Interweniował pracownik ochrony sklepu, który to zauważył i wtedy doszło do szarpaniny. Poinformowano o zajściu oficera dyżurnego radomskiej policji i na miejsce pojechał patrol, który zatrzymał 28-letniego mieszkańca Radomia, ujętego przez ochronę. Mężczyzna był nietrzeźwy w chwili zatrzymania – badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sad Rejonowy w Radomiu w celu odbycia zaległej kary kilkunastu miesięcy pozbawienia wolności.

28-latek trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności.

Odpowie również za kradzież rozbójniczą, a za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Radom 

Poszukiwany mężczyzna chciał ukraść alkohol komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się