:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Potrącenie 14-latki na przejściu dla pieszych

Wypadki, Potrącenie latki przejściu pieszych - zdjęcie, fotografia

W środę na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 14-latki. Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Policja apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejść dla pieszych.

 

W środę na ulicy Chrobrego 30-letnia kobieta, mieszkanka powiatu sanockiego, która kierowała pojazdem marki opel na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 14-latkę. Nieletnia została przewieziona do szpitala. Policjanci za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym zatrzymali 30-letniej kierującej prawo jazdy. Mundurowi wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o daleko idącą ostrożność. Do kierowców zwracamy się z prośbą o zmniejszenie prędkości podczas zbliżania się do przejść dla pieszych i duże skupienie. Natomiast do pieszych apelujemy o dokładne rozglądanie się i zwracanie uwagi na prędkość z jaką poruszają się nadjeżdżające pojazdy, tak aby przejście odbyło się w sposób bezpieczny - przypomina Justyna Leszczyńska z KMP Radom.  

Potrącenie 14-latki na przejściu dla pieszych komentarze opinie

  • Magdalena - niezalogowany 2018-06-01 14:00:13

    Poproszę rodzinę poszkodowanej dziewczynki nastoletniej o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się