:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Pożar w Radomiu! [FOTO]

W sobotę, 23 grudnia, w jednym z magazynów na ulicy Wrocławskiej wybuchł pożar. Świadkowie zdarzenia informują że ogień pojawił się w godzinach porannych.

Jak informują nas czytelnicy pożar wybuchł na ulicy Wrocławskiej. Pali się budynek w okolicy Urzędu Celnego w Radomiu. Smuga dymu unosi się wysoko w górę. Na miejscu pracuje wiele zastępów straży pożarnej. Ze zdjęć i informacji przysłanych do naszej redakcji wynika, że skala pożaru jest bardzo duża.

AKTUALIZACJA

Na miejscu pracuje około 35 zastępów straży pożarnej co daje liczbę ponad 100 osób walczących z żywiołem. Następne są w drodze. Są również strażacy z Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych. Niestety nie można powiedzieć aby sytuacja była już opanowana. Pracujący na miejscu strażacy walczą aby pożar nie rozprzestrzeniał się dalej. 

Z informacji, które podaje straż pożarna w pożarze nikt nie ucierpiał, a gigantyczny dym nie stanowi żadnego zagrożenia dla okolicznych mieszkańców. 

Więcej szczegółów wkrótce.

Miejsce zdarzenia mapa Radom


Pożar w Radomiu! [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2017-12-23 12:23:43

    No chyba w Radomiu a nie w Warszawie

Dodajesz jako: Zaloguj się