:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Prace wodociągowe. Zamknięcie odcinka ulicy Chłodnej [MAPA]

Od soboty, 10 marca do odwołania zamknięty będzie dla pojazdów odcinek ulicy Chłodnej u zbiegu z Wernera. Objazdem pojadą autobusy linii 15.

Utrudnienia związane są z pracami, jakie będą prowadziły wodociągi miejskie na ulicy Wernera.

Ulica Chłodna zostanie zamknięta na dwóch odcinkach - pomiędzy Łamaną i Wernera oraz pomiędzy Wernera i Folwarczną (nie dotyczy to dojazdu do posesji lub pojazdów budowy).

Autobusy linii 15 będą w kierunku pętli Kaptur kursować objazdem ulicami Okulickiego, Polną i Folwarczną. Zostanie zawieszone funkcjonowanie przystanków Chłodna / Równa 02 i Chłodna / Folwarczna 04. Na trasie objazdu będzie obowiązywał tymczasowy przystanek Polna / Równa 02 (w zatoce parkingowej pomiędzy ulicami Gęsią a Wspólną). Trasa w przeciwnym kierunku (w stronę pętli Janiszpol oraz Makowiec) pozostaje bez zmian, czyli przez ulicę Polną.

Zalecane objazdy dla pozostałych pojazdów przebiegają ulicami Okulickiego, Polną i Folwarczną (tak jak dla linii 15) albo Chłodną, Wspólną, Polną i Folwarczną, natomiast od strony placu ks. Domagały przez Kraszewskiego i Mokrą. Należy pamiętać, że na fragmencie ulicy Polnej między Okulickiego a Ciesielską obowiązuje zakaz zatrzymywania się.

 

Grafika: MZDiK Radom

Prace wodociągowe. Zamknięcie odcinka ulicy Chłodnej [MAPA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się