:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Promocja przed rokiem szkolnym w Max Elektro Przysucha

Sprzęt elektryczny pomocny w nauce

Zbliża się rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania i potrzeby. Często wymagają one również dużych zakupów, w skład których wchodzi także sprzęt elektroniczny. Poszukujesz laptopa lub tabletu, ale zbliżający się rok szkolny wyczerpał wszystkie fundusze? Sklep Max Elekto Dora w Przysusze przy ul. Krakowskiej 62 wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom!

Z okazji zbliżającego się roku szkolnego w Max Elektro możemy znaleźć liczne atrakcyjne promocje. I tak na przykład Laptop Asus X540SA-RBPDN09 Repack kupimy teraz za 1 249 złotych, zaoszczędzając 100 zł. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w każdym zadaniu. Posiada ekran o przekątnej 15.6\" i rozdzielczości 1366 x 768, procesor Intel Pentium N3710 2.56 GHz, 4 GB pamięci RAM i dysk 1 TB. Korzysta z systemu Windows 8 oraz ma wymiary 38.14 x x25.15 cm. Natomiast nowoczesny interfejs USB 3.0 oferuje przepustowość do 5 Gbit/s, dzięki czemu dziesięciokrotnie wzrasta wydajność w porównaniu do USB 2.0. Czas pracy laptopa bez dostępu do źródła prądu wynosi ok. 6 godzin, dzięki czemu korzystać z niego długo po odłączeniu ładowarki. Jest to doskonałe narzędzie do pracy i nauki.

Natomiast tym, którzy szukają laptopa mniejszego i lżejszego możemy polecić Laptop Acer AO1-131-C9RK-HU Repack. Ten notebook ma wymiary 20.19 x 29.21 cm, a waży zaledwie 1.15 kg! Posiada też 2 GB zainstalowanej pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 32 GB, rozdzielczość 1366 x 768 oraz system operacyjny Windows 10 Home. Cena jest równie niewielka, co jego rozmiar - w Max Elektro kupimy go za jedyne 799 złotych! A w związku z tym, że czas pracy wynosi tutaj aż 8 godzin, jest to doskonały wybór dla osób pracujących poza domem, które dodatkowo nie mają ochoty nosić ze sobą dużego i ciężkiego laptopa.

W kontekście zbliżającego się roku szkolnego (i oczywiście nie tylko) warto też pomyśleć o jeszcze jednym urządzeniu, przydatnym w każdym domu. Urządzeniem tym jest drukarka, bardzo ułatwiająca życie we współczesnym świecie. W Max Elektro znajdziemy szeroki wybór drukarek. Najtańsza z nich, od firmy hp – HP Deskjet 2130 kosztuje zaledwie 149 złotych! Przy tym posiada wszelkie niezbędne funkcje: drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Posiada rozdzielczość druku (dpi) w czerni 1200 x 1200, a w kolorze 4800 x 1200, co stanowi całkiem niezły wynik. Jest też dość szybka – drukuje do 20 stron na minutę. Ponadto może obsługiwać nie tylko papier zwykły, ale też broszurowy i fotograficzny. Krótko mówiąc, jest to doskonały model tego niezbędnego urządzenia.

W Max Elektro górną granicę cenową wyznacza z kolei HP GT 5820, kosztująca 629 złotych. Ma ona podobne parametry do poprzedniej, jest natomiast bezprzewodowa. To i wiele więcej w sklepie RTV AGD Max Elekto Dora w Przysusze przy ul. Krakowskiej 62.

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, przysucha.maxelektro.pl

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

rok szkolny, tablet, drukarka, laptop, komputer, niedrogo, kupno tabletu dla dziecka, nauka, tablet do nauki, laptop do nauki, lekki sprzęt do nauki, niedrogo, dora radom - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się