:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Przebudowa drogi gminnej w Małęczynie

Powiat Radomski, Przebudowa drogi gminnej Małęczynie - zdjęcie, fotografia

W piątek, 7 września na terenie gminy Gózd oddano do użytku nową inwestycję drogową.

W symbolicznym przecięciu wstęgi uczestniczyli m.in. Krzysztof Murawski, Kierownik radomskiej Delegatury MUW i Paweł Dziewit Wójt Gminy Gózd.

W miejscowości Małęczyn oddano do użytku 1,6 km drogi. W ramach przeprowadzonych prac gruntownej przebudowie poddano ulicę Szkolną. Ułożona została na niej nowa nawierzchnia, zainstalowano oznakowania pionowe i poziome, utwardzono pobocze oraz oczyszczono przydrożne rowy. Dzięki przeprowadzonym pracom, okoliczni mieszkańcy zyskali bezpieczny i wygodny dojazd do swoich posesji.

Przebudowę drogi w Małęczynie współfinansowano ze środków budżetu państwa kwotą 341 982,00 zł. Środki własne gminy przeznaczone na tę inwestycję wyniosły 361 663,33 zł. Ogólna wartość inwestycji zamknęła się w kwocie 703 645,33 zł.

Projekt przebudowy ulicy Szkolnej w miejscowości Małęczyn zakwalifikowany został przez Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę w ramach dofinansowania zadań z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016 - 2019.

 

Źródło i foto: Mazowiecki Urząd Wojewódzki 

Przebudowa drogi gminnej w Małęczynie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się