:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Przed nami „Szemrany Wieczór w Resursie Obywatelskiej”

Kiedy: 2018-01-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: „Resursa Obywatelska”, ul. Malczewskiego 16

Rozrywka, Przed „Szemrany Wieczór Resursie Obywatelskiej” - zdjęcie, fotografia

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu zaprasza w sobotę, 13 stycznia o godz. 18:00 na na imprezę z cyklu „Wieczór w Resursie”.

 

- Jest to impreza, która za każdym razem przenosi mieszkańców naszego miasta w inne miejsca, o zupełnie odmiennym klimacie od tego, w którym żyjemy na co dzień. Sprzyjają temu specjalne dekoracje wewnątrz Resursy, wystawy, muzyka, spektakle, kabarety a także kuchnia, bez której „smakowanie” atmosfery obcych nam miejsc, czasów i kultur byłoby niepełne - informuje Maciej Zwierzyński z „Resursy Obywatelskiej”.

Tym razem wydarzenie będzie nosić tytuł „Szemrany Wieczór w Resursie Obywatelskiej”. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00. Na początek zaplanowany został komediowy Teatru Resursa w reżyserii Roberta Stępniewskiego. Przedstawienie pt. „Kryminalne Tango” stanowi rekontrukcję procesu z międzywojennego Radomia, opisanego w „Słowie” we wrześniu 1925 roku. 

Następnie otworzona zostanie wystawa rysunków Andrzeja Mleczki. Ekspozycja, którą można będzie oglądać w Resursie do 9 lutego, prezentuje wybrane przez nas prace satyryka, które z przymrużeniem oka dotykają "szemranych" tematów.

Kolejną atrkacją „Szemranego Wieczoru” będzie czytanie przez znanego i lubianego radomskiego aktora, Włodzimierza Mancewicza, policyjnych raportów.
Imprezę zakończy koncert grupy Henry David's Gun, jednego z najciekawszych przedstawicieli muzyki akustycznej i filmowej w Polsce. Grają w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver. Na początku 2018 roku zostanie wydany drugi album kapeli.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w „Resursy Obywatelskiej” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00.
Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się TUTAJ

 

Fot.: „Resursa Obywatelska”


Przed nami „Szemrany Wieczór w Resursie Obywatelskiej” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się