:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Przedstawienia teatralne w Amfiteatrze

Teatr, Przedstawienia teatralne Amfiteatrze - zdjęcie, fotografia

W dwa majowe wieczory Amfiteatr zaprasza na dwa wyjątkowe spektakle, które wystawią działające od roku pod egidą Amfiteatru teatry amatorskie. 16 maja Teatr Dla Dorosłych zabierze w słodko-gorzką podróż do PRL-u podczas przedstawienia "Tak, skarbie!", a 22 maja Teatr Dla Młodzieży przeniesie nas w opary absurdu XVII-wiecznej Hiszpanii dzięki "Zielonemu Gilowi"

16 maja, godz. 20 - "Tak, skarbie!"

Na Scenie Obozisko znów przeniesiemy się w czasie. Sentymentalną podróż do PRL-u zafunduje Teatr Dla Dorosłych, który wystawi sztukę „Tak, skarbie” w reżyserii Dominika Wendołowskiego na podstawie felietonów Stefanii Grodzieńskiej.

Humor wysokiej klasy, dobra zabawa aktorów i aplauz publiczności to najlepsze streszczenie sztuki! Teatr Dla Dorosłych działa od roku przy MOK „Amfiteatr”.

Wstęp wolny. Początek o godz. 20 na Scenie Obozisko, ul. Śniadeckich 2.

 

22 maja, godz. 19 - "Zielony Gil"

Komediową, nieco absurdalną podróż zafunduje Wam Teatr Dla Młodzieży, który od roku działa pod skrzydłami Amfiteatru i pod opieką aktorki Teatru im. Jana Kochanowskiego - Katarzyny Dorosińskiej. Obejrzycie komedię omyłek Tirso de Moliny - "Zielony Gil" w mistrzowskim przekładzie Juliana Tuwima.

Fantastyczne dialogi, intrygi, interesujące kostiumy - wszystko to podane w zielonym, majowym sosie!

Wstęp wolny, rezerwacje pod nr tel. 48 364 29 68. Liczba miejsc ograniczona!

Początek o godz. 19 na Scenie Obozisko, ul. Śniadeckich 2.

 

Źródło i foto: MOK Amfiteatr 

Przedstawienia teatralne w Amfiteatrze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się