:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Przejazd rolkarzy. Utrudnienia w ruchu

Komunikaty i ogłoszenia, Przejazd rolkarzy Utrudnienia ruchu - zdjęcie, fotografia

W związku z planowanym przejazdem rolkarzy, w sobotę, 20 października w godzinach około 19:00-21:00 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i zakłócenia w kursowaniu autobusów od Żakowic do osiedla XV-lecia oraz z powrotem.

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów od około 60 do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji od parkingu sklepu E. Leclerc przez Toruńską, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Kelles-Krauza, Struga, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Pileckiego, Kelles-Krauza, Niedziałkowskiego, Żeromskiego (fragment jednokierunkowy), 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka, ponownie Beliny-Prażmowskiego, Poniatowskiego, Dowkontta, Kościuszki, Narutowicza, Traugutta, Tochtermana, Lekarską, Wałową, plac Kazimierza Wielkiego, znowu Wałową, Podwalną, Narutowicza, Mariacką, Młodzianowską, 1905 Roku, Łukasika i Wierzbicką - do parkingu sklepu E. Leclerc, gdzie nastąpi zakończenie całego zgromadzenia.

Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy jezdni w jednym kierunku), a także kilkuminutowe opóźnienia autobusów komunikacji miejskiej wszystkich linii.

 

Źródło: MZDiK Radom

Przejazd rolkarzy. Utrudnienia w ruchu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się