:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Radomiak 0:1 Legionovia. Radomiak w barażach o I ligę

Piłka Nożna, Radomiak Legionovia Radomiak barażach ligę - zdjęcie, fotografia

Marzenia o bezpośrednim awansie bardzo szybko zweryfikowało boisko. Piłkarze Radomiaka Radom zagrają w barażach o awans do Nice I Ligi.

W sobotę o godzinie 15 Radomiak przy Narutowicza podejmował Legionovię Legionowo. Ostatnie wyniki Puszczy Niepołomice, głównego rywala do awansu z 3 miejsca, wlały w serca kibiców Zielonych  nadzieję na bezpośredni awans. Wszyscy zgromadzeni na stadionie miejskim oprócz meczu Warchołów, nerwowo zerkali na wynik spotkania w Małopolsce. Nikt nie przypuszczał, że Radomiak nie wygra...

Radomiak musiał wygrać spotkanie aby zachować szansę na awans z 3 miejsca. Wydawałoby się, że piłkarzom motywacji nie zabraknie. Niestety piłkarze nie wykorzystali wielu świetnych sytuacji do zdobycia gola, co zemściło się w 90 minucie. Znowu... Ostatnie sekudny meczu są prawdziwą zmorą ostatnich spotkań Zielonych. Najpierw w Poznaniu, potem w Wejcherowie i teraz w Radomiu z Legionovią. Stracone 5 punktów sprawiło, że podopieczni Roberta Podolińskiego zagrają w barażu. 

Jak będą wyglądać szansę w pojedynku z I-ligowcem? Wydaje się, że będzie to trudne zadanie, ale do wykonania. Wszystko zależy od motywacji i zaangażowania zawodników, którzy w tym dwumeczu zagrają.

Teraz przed Radomiakiem ostatni meczy wyjazdowy w sezonie zasadniczym. Zieloni jadą do Rybnika na mecz z ROW-em. Mamy nadzieję, że wygrają, a to zwycięstwo zbuduje atmosferę w zespole przed barażami.

 

Radomiak 0:1 Legionovia. Radomiak w barażach o I ligę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się