:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Radomiak Radom klubem partnerskim Legii Warszawa!

Piłka Nożna, Radomiak Radom klubem partnerskim Legii Warszawa! - zdjęcie, fotografia

9 maja 2018 roku to data, która przejdzie do historii klubu. Od tego dnia Radomiak Radom jest klubem partnerskim Legii Warszawa. Umowa została podpisana na specjalnej konferencji prasowej z udziałem władz obu klubów.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak utytułowanym klubem, jakim jest Legia Warszawa. Umowa partnerska z mistrzami Polski to kolejny krok w kierunku rozwoju Radomiaka i naszej Akademii. Warto podkreślić, że współpraca opierała się będzie nie tylko na aspektach sportowych, ale też organizacyjnych i marketingowych. Podpisanie umowy to także dobra informacja dla kibiców obu klubów, którzy utrzymują przyjazne stosunki, a nawiązanie partnerstwa pomiędzy klubami pomoże je umocnić. Jesteśmy pełni optymizmu i liczymy na owocną współpracę - powiedział prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski.

Współpraca pomiędzy klubami obejmie aspekty sportowe, organizacyjne, marketingowe i szkoleniowe. Na partnerstwie skorzystają także kibice, którzy będą mieli okazję nabywać wejściówki na mecze obu klubów na preferencyjnych warunkach.

- Cieszymy się z podpisania umowy, która zakłada współpracę w szczególności na poziomie szkoleniowym, badawczym i infrastrukturalnym. Jestem pewien, że pomoże ona obu klubom jeszcze szybciej rozwijać się w wielu obszarach. Z partnerstwa z Radomiakiem Radom skorzysta również nasza Akademia i Fundacja Legia Soccer Schools, czyli fundamenty Legii w przyszłości - powiedział pełnomocnik zarządu Legii Warszawa, Tomasz Zahorski.

 

Źródło i foto: Radomiak Radom

Radomiak Radom klubem partnerskim Legii Warszawa! komentarze opinie

  • gość 2018-05-12 23:12:49

    Legia c...je1

Dodajesz jako: Zaloguj się