:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Radomiak Radom w II lidze [WIDEO]!

Piłkarze Radomiaka Radom zwyciężyli w Sandomierzu z miejscową Wisłą 2:1 i zapewnili sobie grę w II lidze w sezonie 2015/2016.

Pierwsze spotkanie przy Struga zakończyło się bezbramkowym remisem, który przed rewanżem w lepszej sytuacji stawiał zawodników z województwa świętokrzyskiego. Jednak jak się okazało to podopieczni Jacka Magnuszewskiego wykazali większą determinację i po bramkach Szymona Stanisławskiego oraz Leandro odpowiednio w 13 oraz 55 minucie zapewnili sobie grę na szczeblu centralnym!

Meczu na żywo nie widzieli niestety kibice Zielonych, którzy nie zostali wpuszczeni na stadion w Sandomierzu, a ci którzy zostali nad Mleczną mogli śledzić spotkanie na telebimie, na placu Jagiellońskim. Kiedy w 90 minucie sędzia gwizdnął ostatni raz radości wśród kibiców nie było końca. W centrum Radomia fani stworzyli po przyjeździe kibiców wspaniała fetę, a zabawa trwała do samego rana!