:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Radomiak w barażach o II ligę!

Zwycięstwem w Otwocku podopieczni Jacka Magnuszewskiego zapewnili sobie grę w barażach o II ligę.

Zawodnicy Radomiaka Radom pokonali miejscowy Start 3:1, choć bez problemów się nie obyło.
Pierwsza połowa była mało ekscytująca. Zespół gospodarzy schował się za podwójną gardą i zmuszał Zielonych do gry z kontrataku, która widocznie nie służyła Radomiakowi. Gorąco zrobiło się jednak pod koniec pierwszej części gry, kiedy w jednej minucie z boiska wylecieli dwaj zawodnicy Startu - Bartłomiej Pacuszka oraz Jakub Piekut. W tym momencie stało się jasne, że Radomiak zrobi wszystko żeby wywieźć z Otwocka 3 punkty!
Drugie 45 minut rozpoczęło się podobnie jak pierwsze trzy kwadranse od ataków pozycyjnych Radomiaka. Kiedy wydawało się, że zespół Jacka Magnuszewskiego w końcu przeprowadzi akcję która da piłkarzom ze Struga prowadzenie gola zdobył jeden z zawodników gospodarzy. Na szczęście Zieloni szybko doprowadzili do remisu, a swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył Patryk Wolski. Całę spotkanie zakończyło się zwycięstwem Radomiaka 3:1, a dwa trafienia dołożyli jeszcze Michał Kiełtyka oraz Leandro. Warto odnotować jeszcze, że Start Otwock mecz kończył w "8", gdyż w ostatnich minutach meczu z boiska wyleciał jeszcze Bartosz Bobrowski.
Radomiak dzięki temu zwycięstwu zapewnił sobie triumf w III lidze łódzko-mazowieckiej, dzięki czemu w czerwcu zmierzy się w barażach ze zwycięzcą grupy świętokrzysko-małopolskiej.